Úvod O nás

Zaslat známému

O nás

Náš tenisový areál byl uveden do provozu v roce 2005 se zaměřením na nejširší tenisovou veřejnost. Proto i hrací povrchy jsou zvoleny tak, že v pevné klimatizované hale je na dvou kurtech Deco-Turf, preferovaný především závodními hráči a na zbývajících čtyřech kurtech je sportovní koberec bez vsypu, který upřednostňují rekreační hráči. Příjemné osvětlení zajišťují led svítidla. Na venkovních osmi kurtech je pak jednotný povrch, a to tenisový koberec s pískovým vsypem. Od roku 2016 hraje na dvou antukových kurtech.

Nově letos budou otevřeny 2 kurty venku s pevným tvrdým povrchem - decoturf.

 

Všichni zájemci o hru si mohou rezervovat kurty on-line, popř. telefonicky.

Nedílnou součástí našeho klubu je výuka tenisu, která má kontinuální tradici od prvního roku provozu. V tenisové akademii se dětem věnují profesionální trenéři s mnohaletými zkušenostmi a stejnou kvalitu výuky nabízíme i dospělým tenistům. Výuka je pro úplné začátečníky i pro pokročilé závodní hráče.

Součástí areálu je rovněž plně vybavená posilovna se speciálním běžeckým povrchem a kvalitní restaurace, z jejíž části lze pozorovat dění v tenisové hale. K dispozici je prodejna tenisového sortimentu značky Wilson, volně přístupná Wi-Fi a samozřejmostí je vyplétání raket. Pro případ náhlého selhání srdeční činnosti je k dispozici kvalitní defibrilátor.

Celý tenisový areál je díky své komplexnosti ideální rovněž pro pořádání sportovně-společenských akcí na nejrůznějších úrovních.

Osobní údaje od klientů, v rozsahu jméno, příjmení, telefonní a emailové spojení jsou zpracovávány pouze pro účely klubu v rezervačním systému a pro ostatní osoby jsou anonymizovány. S těmito údaji je nakládáno pouze v rozsahu nezbytně nutném po dobu hraní v našem areálu.

Pro naše klienty pořádáme také narozeninové party pro jejich děti.

 

 

Telefonická rezervace +420 603 797 269

Kde nás najdete